istanbul asus yedek parça
istanbul asus yedek parça

Asus Teknik Servisim Asus Laptop cihazlarınız için orjinal yedek parça bulunduruyor. Asus laptop klavyesi, Asus laptop batarya, Asus laptop adaptör, Asus Laptop Ram gibi bir çok yedek parça servisimizde bulunmaktadır. Parça değişimi gerektiren cihazlarda müşteri onayıyla beraber uzman ekibimiz hızlıca parça değişimi yapmaktadır.

Yedek Parçalar

Klavye

Ram

Batarya

Ekran

Adaptör

Dvd Reader Writer

SSD Disk

Menteşe

Türkiye’nin her yerinden kargoyla gönderilen arızalı Asus ürünleriyle ilgili sorunlar uzman teknik personel tarafından en kısa sürede çözümlenir. Ürünlerdeki sorun hakkında müşteri bilgilendirilir. Gerekirse orijinal yedek parça değişimi yapılarak tamir edilen ürün yine kargoyla teslim edilir.

Teknik Servis işleyişimiz :

  • Cihaz teknik servisimize geldiğinde kısa bir ön inceleme yapılır. Müşteri talepleri ve belirlenen tespitler çerçevesinde servis formu düzenlenir. Servis formunda şu bilgiler yer alır:
  • Cihazın türü, markası, modeli, seri nosu
  • Müşteri talebi (Arıza tanımı, şikayetler, istekler)
  • Müşteri tarafından belirtilmeyen/giderilmesi istenmeyen ve gözle görülen; eksikler, arızalar, hasarlar, deformasyonlar (coverlarda ve kasadaki kırık ve çatlaklar, klavyede eksik veya hasarlı tuşlar, lcdde dış çizikler/lekeler …vs). Müşteri tarafından belirtilmeyen ya da gözle yapılan kontrolde tespit edilemeyen, ancak cihaz servise alınıp detaylı incelendiğinde tespit edilen arızalar ve iç hasarlar/deformasyonlar ile ilgili hiçbir sorumluluk kabul edilmemektedir.
  • Giriş tarihi ve saati, teslim eden kişi, kargo ile gelmiş ise kargo firmasının adı.
  • Çıkış tarihi ve saati, teslim alan kişi, kargo ile gönderilmiş ise kargo firmasının adı.
  • Cihazla birlikte gelen aksesuarlar (Adaptör, batarya, optik sürücüler, pcmcia card, taşıma çantası …vs). Dışarıdan görülemeyen ve var olup olmadıklarını anlamak için cihazın sökülmesini gerektiren parçalar servis formunda belirtilmez (cpu, ram, hdd, inverter, dahili kart ve elektronik parçalar …vs). Bu gibi parçaların önceden tespiti isteniyor ise cihaz teslim alınmadan önce belirtilmeli ve gerekli tespit yaptırılmalıdır. Aksi durumda, daha önceki müdahalelerden dolayı bu gibi parçaların eksik ya da olması gereken özelliklerinden farklı çıkması halinde hiçbir sorumluluk kabul edilmemektedir.