asus anakart tamiri
asus anakart tamiri

Anakartlar bilgisayarın en temel parçalarından biridir. Gelişen teknoloji ve tamir ekipmanları sayesinde anakart tamiri mümkün hale gelmiştir. Böylece ciddi maliyetlerden kurtulmak mümkün olmuştur. Servisimiz Asus anakart tamirinde deneyimlidir. Asus anakart tamir ve onarımında en son teknoloji cihazlar ve yöntemleri kullanıyoruz.

Darbe ve düşme sonucunda meydana gelen arızalar, chipset arızaları, besleme devrelerinde ortaya çıkan arızalara kadar anakart üzerinde bir çok arıza oluşabilir. Şarj devresinde meydana gelenler ve soketlerde yaşanan arızılar da, anakart problemlerinden bazılarıdır.

Bilgisayarınızın açılmaması, görüntünün gelmemesi, donmaların meydana gelmesi anakart arızasına işaret edebiliyor. Laptop anakartlarındaki arızaların temel nedeni ısınma kaynaklıdır.

Asus Laptop cihazınızdaki açılmama, donma ve görüntünün gelmemesi gibi durumlar anakarttan kaynaklanıyorsa hemen uzman bir teknik servise cihazınızı teslim etmenizi öneririz. Servisimiz anakart tamirinde uzman olduğundan dolayı bize güvenle cihazınızı Türkiye’nin her yerinden ulaştırabilirsiniz.

Dikkat etmeniz gereken şey ; ekran kartı tamiri ve reballing ve anakart chipset değişim işlemlerinde profesyonel elektronik kart tamirinde kullanılan BGA Rework cihazı olmadan yapılan onarımlardan düzgün bir sonuç elde etme şansınız çok düşüktür veya tamiri yapılan anakartın arızayı kısa süre sonra tekrarlama ihtimali çok yüksektir. Deneme yanılma yöntemi ile yapılmaya çalışılan tamirler geri dönüşü olmayan sonuçlar yaratabilir.

Asus Laptop Anakart Değişimi

Tamiri mümkün olmayan asus laptop anakartınızı değiştiriyoruz. Geniş tedarikçi ağımız ve stoğumuzla laptop bilgisayarınızı sıfır veya sorunsuz aynı model çıkma bir anakart kullanıyoruz.