asus touchpad tamiri
asus touchpad tamiri

 

Asus laptop cihazlarınızın touchpad ( dokunmatik fare ) sorun ve arızalarını çözüyoruz. Laptopun touchpad kısmı darbe, sıvı teması vb nedenlerle arızalanabilir. Bu sorun nedeniyle de bilgisayarımızı özellikle yolculuk vb hareket halindeyken kullanmak zor gelebiliyor. Touchpadin sağ tık, sol tık, dokunmatik yüzeyde sorunlar gibi bir çok arızası çıkabiliyor. Driver, yazılımsal sorunlardan kaynaklı durumları kendiniz de çözebilirsiniz. Bu tarz sorunlar dışındaki tüm touchpad arızalarında bize ulaşınız.

20 yıllık Asus teknik servis deneyimimizle laptop cihazlarınızdaki tüm arızaları hızlı, ekonomik ve uzmanlıkla gideriyoruz.

Asus Toucpad kapalı, nerden açabilirim?

Asus laptop modellerinin çoğunda Touchpad kapalıysa FN tuşu + F tuşlarından, üstünde touchpad simgesi olan tuşla basılı tutarak açabilirsiniz. Eğer sürücü düzgün yüklenmişse bu işlemle touchpadinizi kullanabilirsiniz. Sürücü yüklenmiş, FN + F tuşuna basmanıza rağmen touchpad aktif olmamışsa sorun başka yerde olabilir. Böyle durumlarda uzman bir teknik servisten destek almanızı öneririz.

Asus Touchpad sorunlarınızla ilgili destek almak için tıklayın.