Asus Teknik Servisimiz garanti dışı kalmış ya da garantisi bitmiş Asus laptoplarınıza teknik servis hizmeti vermektedir. 20 yıldan fazladır notebook tamir ve teknik servisinde uzmanlaşmış firmamıza güvenebilirsiniz. Asus laptopların fan temizliği ve bakımı, anakart tamiri, ekran kartı tamiri, ekran tamiri, ekran değişimi, şarj soketi giriş yeri tamiri ve usb port değişimi işlemlerini garantili şekilde yapmaktayız.

Arızalı Asus laptopunuza sağlıklı fiyat verebilmemiz için bizimle iletişim kurabilirsiniz. Servis sürecimiz; servisimize ulaşan ürününüze yapılan arıza tespiti sonrası onayınızla beraber tamir işlemine başlanır. Gerekli testlerden sonra ürününüz size ulaştırılır.

Asus Laptop Anakart (Bga) Tamiri / Değişimi

Asus Laptopum hiç açılmıyor, ışıklar dahi yanmıyor diyorsanız burada ki yapılacak olan işlem asus laptop anakart tamir işlemidir.

Asus Laptop Ekran Kartı (Chipset) Tamiri / Değişimi

Asus laptop ışıkları yanıyor ama ekrana görüntü gelmiyorsa yapılacak olan işlemlerden biridir.

Asus Laptop Ekran Değişimi

Asus Laptop Tamiri konusunda uzmanlaşmış firmamız; Garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış; asus notebooklarınızın ekran tamiri ve ekran değişimi işlemini en uygun fiyata ve 1 yıl parça garantisi vererek değiştirmekteyiz.

Asus Laptop ekran değişimi çok dikkat edilmesi gereken bir işlemdir. Yanlış bir işlem sonucunda ekrandan giden kablonun yada yuvanın kırılması veya kasanın kırılmasına kadar gidebilir. Bu nedenle bu tür arızaları güvendiğiniz, ekran değişimi konusunda işinde uzman firmalara vermeniz sizin için ve cihazınız için yerinde bir karar olacaktır.

Asus Laptop Fan Temizliği ve Fan Değişimi

Asus Laptopunuz ısınma sonrası kapanıyorsa muhtemelen fanların aşırı tozlanmasından ya da bakır boruların artık işlem görmemesinden kaynaklanıyordur. Bu durumda yapılacak olan işlem türü fanların önce temizliği yine aynı sorun yaşanırsa değişim işleminin yapılmasıdır.

Asus Laptop Şarj Soketi Tamiri

Asus marka laptopunuz şarj olmuyorsa burada ki işlem adaptörün girdiği yer yani şarj soketinin girdiği yer ya kırılmış ya da bozulmuş olabilir. Bu durumda şarj soketi giriş yerinin yapılabiliyorsa tamiri olmuyorsa yenisi ile değişim işlemidir.

Neden sizi tercih etmeliyim?

Servisimiz yıllardır tüm Asus ürünlerine teknik servis hizmeti vermiş olup, uzman bir ekiple çalışmaktadır. Türkiye’nin tüm bölgelerinden bize Arızalı Asus laptopunuzu güvenle ulaştırabilirsiniz. Anlaşmalı kargo için bize ulaşabilirsiniz.

Orjinal yedek parça kullanıyoruz.

Asus marka cihazlarınızdaki arızalı donanımsal parçalar, servisimiz tarafından orijinal Asus yedek parça ile değiştirilir. Orijinal yedek parçalar cihazınızın performansının düşmesini engellediği gibi, kullanım ömrünü de artırır.

Ekibimiz alanında uzman kişilerden oluşuyor.

Tecrübeli ve alanında uzman teknisyenlerle hizmet veren Asus Teknik Servis’in donanımlı teknik laboratuarlarında cihazınız test edilerek arızalar kısa sürede raporlanır. Uzman ekibimiz onarım ve bakım işlemlerini en kısa sürede gerçekleştirerek işleriniz aksamadan cihazınızı size teslim eder.