Asus Laptop Jack Girişi Tamiri ve Değişimi ; Asus marka laptop bilgisayarlarda sık karşılaşılan problemlerden birisi ise şarj problemidir. Pil tamamen bitmesinin ardından güç düğmesine basılması ile cihazınız açılmıyor ise bu genelde adaptör arızası ya da şart giriş yeri bozukluğundan kaynaklanmaktadır. Asus laptop jack girişi tamiri konusunda uzmanlığa sahip olan servisimiz güvencesinde yapılmaktadır. Meydana gelecek olan hasarın anakart ya da diğer donanımlara da zarar verebilecek olduğunu bilmelisiniz.

 

Tel: 0216 459 7575

 

Bundan dolayı da bu tehlike yayılmadan önüne geçilmelidir. Fabrika hatasından kaynaklı bir problem bulunmuyor ise adaptör tamamen yanlış kullanılmış demektir. Garantiniz devam ediyor ise fabrika hatasından kaynaklı tüm değişimler garanti kapsamında yapılmaktadır. Fakat kullanıcı hatası olan durumlar için değişimler garanti kapsamına dahil edilememektedir. Laptop bilgisayarınızda şart girişi arızası meydana geldiği zaman ihmalkar davranılmaması gerekir.

 

Asus Laptop Jack Girişi Tamiri	ve Değişimi

 

 

Şarj etmeye çalışırken zorlayıcı hareketlerde bulunmak, kablonun sağa sola çekiştirilerek şarj edilmeye çalışılması hatalıdır. Asus laptop jack girişi tamiri yaptırmak yerine bu gibi hamlelerde bulunmanız ana kart üzerinde kısa devre yaşanmasına neden olabilecektir. Bu durum karşısında ilk yapılacak şey kısa devreye engel olmak için bilgisayarın şarj kablosunu fişten çekmek olacaktır. Aynı zamanda şarj problemi şikayetiyle servisimizden yardım isteyen müşterilerimizin bilmesi gereken şey, bilgisayarın genel durumu tespiti yapılırken tüm bileşenlerini kontrol etmemizdir. Çünkü hangi bileşenden kaynaklı bir problem teşkil ettiğinin tespit edilmesi gerekir. Daha sonrasında işlem sorunsuz şekilde sağlanacaktır.

 

 

İletişim bilgilerimiz için lütfen tıklayınız.

.