Asus K555 Anakart Tamiri ; Asus laptop k555 anakart tamiri ve değişimi, servisimizde gerçekleştirilen işlemlerden biridir. Asus anakartın bileşenlerinin veya anakartın kendisinin başarısız olmasının birçok nedeni vardır, en yaygın olanı aşağıda listelenenlerdir. Asus laptop anakart tamiri firmamızda yaptırabilirsiniz.

 

 

Tel: 0216 459 7575

 

 

Asus K555 Anakart Tamiri ve Değişimi

 

Asus K555 Anakart Tamiri

Asus laptop k555 anakart arızasına neden olan durumlar.

KAZA SONUCU HASAR: Sıvı dökülmesi, derhal müdahale edilmediği takdirde anakartta korozyon hasarına neden olabilecek yaygın bir sorundur. Bir laptopu düşürmek, anakart devrelerine ve içindeki bağlantılara da zarar verebilir.

TOZ: Asus laptopunuzun içinde biriken toz da anakartta korozyona ve fiziksel hasara neden olabilir. Masraflı anakart onarım sorunlarından kaçınmak için Asus laptoplarınızı profesyonelce bakım yaptırmanız ve yıllık olarak temizlemeniz önemlidir .

GÜÇ JACK PROBLEMLERİ: Fişi takarken aşırı basınç uygulanırsa veya biri elektrik kablosuna takılırsa elektrik prizi kolayca kırılabilir, Hasarlı bir Asus güç girişi kesintili elektrik kesintisine, pilin düzgün şekilde şarj olmamasına ve hatta açılmamasına neden olur. Kırık Asus güç jakınızı hızlı ve ucuz bir şekilde değiştirebiliriz.

AŞIRI ISINMA: Yüksek performanslı ekran chipleri, zamanla Asus laptoplarınızın ana kartına olan bağlantıyı gevşetebilecek aşırı ısınmaya neden olabilir. Bunu, ekran kartı anakarta geri lehimleyerek çözebiliriz.

 

Neden Asus dizüstü anakart onarımı ve değişimi için Düşük Maliyetli Laptop Onarımını seçmelisiniz?

 

Düşük Maliyetli Asus K555 anakart tamiri ve değişimi, uygun bir fiyata hızlı ve verimli bir Asus laptop anakartı onarım ve değiştirme hizmeti sunar. Anakartların da sorun yaşayan pek çok Asus laptop kullanıcısı, tüm anakartı değiştirmenin, yani anakart bileşen onarımının uygun maliyetli bir alternatifi olduğunun farkında değil .

Asus teknisyenlerimiz oldukça profesyoneldir ve kendilerini Asus konusunda oldukça iyi eğitmişlerdir. Anakartınızı değiştirmek yerine çok uygun fiyatlara onarımını gerçekleştirebilirsiniz. Asus anakartının tamamını değiştirmekten daha uygun maliyetli olduğu için, mümkün olduğunda anakart bileşenlerini onarmayı veya değiştirmeyi hedefliyoruz. Tüm anakart onarım atölyelerimiz bir BGA Reflow iş istasyonuyla donatılmıştır, böylece gevşek Nvidia, ATI ve Intel grafik yongaları ile ilgili sorunları anakartı çözümleyerek çözebiliriz.

İletişim bilgilerimiz için lütfen tıklayınız.

.