Orijinal Parçalarla Asus Adaptör Tamiri ve Değişimi ; Asus marka laptop zaman içerisinde kullanım bakımından ve ya yüksek voltaj düzeyinden dolayı adaptör arızası ile karşılaşabilmektedir. Adaptörlerin satış fiyatı yüksek olmasından dolayı direkt olarak kullanıcıların aklına Asus adaptör tamiri gelmektedir. Servis güvencemiz içerisinde Asus laptop adaptörlerinin tamiratını gerçekleştirebiliyoruz. Gerekli testlerin yapılmasından sonra sizlere teslimatı sağlanmaktadır. Bilgisayarınız açısından herhangi bir şekilde risk unsuru teşkil etmez.

 

 

Tel: 0216 459 7575

 

 

Adaptör tamiratı yapılırken kullanılan yedek parça tamamen orijinaldır. Kullanıcıların en fazla düştüğü hata adaptör şarjda takılı iken bilgisayarı açık bir şekilde kullanmaktır. Bu tamamen kullanılan adaptörün pil ömrünü azaltmaktadır. En doğru yapılacak şey şarj bittikten sonra bilgisayarı kapatmak ve şarj olmasını beklemektir. Asus teknik servis gerçekleştirilmiş olsa da, bazı durumlar karşısında adaptör tamiratı mümkün olmayabilmektedir. Gerekli test çalışmaları yapılması sonrasında müşterimiz değişim hakkında bilgilendirilmektedir. Sizlere en uygun fiyat üzerinden adaptör sunacağımızı garanti ederiz.

Orijinal Parçalarla Asus Adaptör Tamiri ve Değişimi

Adaptör fişi prize takılı bir şekilde kullanılması sırasında aşırı ısınma meydana gelir. Sağa sola hareket ettirildiği anlarda ise bu ısınmadan kaynaklı iç aksamlardaki kablolarda kırılmalar oluşur. Göze görülebilir konumda olmayan bu arızalardan dolayı ancak servisimizde test aşamasında belirlenmektedir. Sadece kablodan kaynaklı olan hatalar karşısında adaptör tamiratı yapılmaktadır. Farklı bir şehirde olsanız dahi kargo ile servisimize gönderebilir, belirlenen süre dahilinde tekrar tamiratı yapılarak teslim alabilirsiniz. Gerekli izlenecek olan yol telefondaki görüşmemizde sizlere aktarılmaktadır.

İletişim bilgilerimiz için lütfen tıklayınız.

.