Asus Laptop Ram Yükseltme

Asus Laptop Ram Yükseltme ; Asus laptop bilgisayarınızın belleği oyun oynarken veya kullandığınız uygulamalarda size yeterli gelmemeye başladıysa ram upgrade yapabilirsiniz. Anakartınızın desteklediği ram boyutu, frekans ve tipine göre raminizi yükseltebilirsiniz.

Laptop bilgisayarlarda belleği yükseltmemiz gerektiğine dair işaretleri kasma, donma gibi durumlarla alırsınız. Bilgisayarınız hızlıca açılır fakat işlem yaptıkça bilgisayar ağırlaşır, performansı düşer. Çünkü ihtiyaç duyduğu ram miktarı olmadığı için işlemler gecikir.

Asus Laptop Ram Yükseltme

Asus servisimizde tüm Asus laptop modellerinin ram yükseltme işlemini en uygun fiyatlarla en hızlı şekilde gerçekleştiriyoruz. Garantili ve güvenilir hizmetimizle yanınızdayız.

Ayrıca üstte ağırlaşma ve donmadan bahsettik. Her bilgisayarın ağırlaşma, kasma ve donma sorunu ramin yetersiz olmasından kaynaklanmaz. Çoğunlukla bakım yapılmamış, çok ısınan bilgisayarlarda da bu tür sorunlar oluşabilir. Aynı zamanda harddiskin sorunlu olması da diğer nedenlerden biridir. O yüzden bu sorunlardan şikayet ediyorsanız öncellikle teknik serviste sorunun kaynağının tespit edilip ondan sonra ram yükseltmenin yapılması daha doğru olacaktır.

 

İletişim bilgilerimiz için lütfen tıklayınız. 

.