Asus Laptop İnternete Bağlanmıyor ; Asus laptop internete bağlanmıyor ise bu sorunu çözmek için öncelikle sorunun internet sağlayıcısından mı bilgisayardan mı kaynaklandığını bulmalısınız. Eğer internet donanımı ya da internet sağlayıcısı ile ilgili bir sorun varsa bunu internet hizmet sağlayıcısı ile iletişime geçerek çözebilirsiniz. Ancak bilgisayardan kaynaklı bir sorun varsa bu sorunu çözmek için şu adımları izleyebilirsiniz. BIOS’ u ve Windows’ u güncelleme: BIOS ayarlarınızda ya da Windows sürümünüzde bir hata varsa bunu bazı güncellemeler yaparak çözebilirsiniz.

 

Tel: 0216 459 7575

 

Kablosuz ağ bağlantısının açık olduğundan emin olmak: Görev çubuğundan ağ ve internet simgesine tıklayarak Wi-Fi’ nin açık olduğundan emin olmalısınız. Kablosuz sürücüyü aygıt yöneticisi üzerinden güncelleme: Başlat menüsüne sağ tıklayarak aygıt yöneticisine gidin. Ağ adaptörlerinden kablosuz ağınızı kaldırarak tekran bağlanmayı sağlayın. Bu işlem için asus yetkili servisten yardım alabilirsiniz. Sorun giderme için ağ ve internete giriş yapma: Windows’ un otomatik sorun giderme özelliğini kullanabilirsiniz.

 

Asus Laptop İnternete Bağlanmıyor

 

 

Ağı sıfırlama: Başlat menüsünden ayarlara giderek ağ ve interneti seçip ağı sıfırla diyebilirsiniz. İnternet tarayıcısını sıfırlama: Tarayıcıyı kullanarak internete erişemiyorsanız ancak sohbet uygulamanız çalışyorsa sorun tarayıcıda olabilir. Bu sorunu çözmek için internet tarayıcınızı sıfırlamalısınız. Sistemi sıfırlama: Bu seçeneklerden hiç biri sorununuzu çözmediyse bilgilerinizi yedekleyip sistemi sıfırlayabilirsiniz. Asus laptop internete bağlanmıyor gibi bir sorununuz varsa ve bu sorunu kendiniz çözemediyseniz Asus yetkili servislerinden teknik destek alabilirsiniz.

 

İletişim bilgilerimiz için lütfen tıklayınız. 

.