Asus laptop hoparlör çalışmıyor sorunu? acaba sorun nereden kaynaklanıyor? değişimi yapılır mı? Bu sorun hakkında sizlere bilgi vermeye çalışacağız. Öncelikle hoparlörler neden bozulur biraz bundan bahsedelim. Hoparlör genelde dışarıdan bir müdahale olmassa bozulmamaktadır. Su dökülmesi gibi sıvı teması olacak durumlar da ise tamiri olmaz direkt olarak değişmesi gerekmektedir. Driver olmadığı durumlarda ise basit olarak driver yüklediğinizde sorunu çözüme ulaştırabilirsiniz.

 

Tel: 0216 459 75 75

 

Asus Laptop Hoparlör Çalışmıyor

 

Türkiyenin en deneyimli asus teknik servis olarak ünlenen firmamız, hoparlörlerde meydana gelen arızayı tam olarak şekilde tespit etmekteyiz. Tamir fiyatını size sunarak kabul etmeniz ile hızlıca hoparlör tamiri işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.  Hoparlöre mıknatıs tutmak ise bozulmasına neden olacak diğer bir sorundur.

 

Asus Laptop Hoparlör Çalışmıyor

 

Hoparlörün çevresine herhangi bir mıknatıs bulunan anahtarlık gibi herhangi bir cisim yaklaştırmayın. Anında laptoptaki hoparlörü bozmaktadır. Driver herhangi bir güncelleme işlemi yada hiç yüklenmediği durumlarda da çalışmayabilir. Bu tarz durumları ise servise gelmeden kendinizde çözüme ulaştırabilirsiniz. Eğer hoparlör ile ilgili sorunları kendiniz çözümiyorsanız firmamıza gelerek çözüme ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

  • asus laptop hoparlör sorunu
  • asus laptop hoparlör ses gelmiyor
  • asus laptop hoparlör cızırtı
  • asus laptop hoparlör değişimi

İletişim bilgilerimiz için lütfen tıklayınız.

.