Asus Laptop Ekran Titremesi ; Asus cihazlarda daha sık meydana gelen, ancak farklı marka laptop ve bilgisayarlarda da yaşanan ekran titremesi sorununun çözümü, Asus teknik servisi olarak hizmet sunduğumuz tüm cihazlarda %100 garantili bir biçimde verdiğimiz hizmetlerin başında geliyor. Her tür marka bilgisayar ve laptoplarda yaşanabilecek bu problemin temeli, genel itibari ile ekran kartı veya LCD panelden kaynaklanıyor. Ancak, sorunun %100 olarak bu donanımlardan kaynaklandığını söylemek, sorun tespiti öncesinde yanlış bir teşhis olabiliyor.

 

Tel: 0216 459 75 75

 

Asus Laptop Ekran Titremesi

 

Zira bazı durumlarda sorun donanımsal olmamakla birlikte, yazılım kaynaklı da doğabildiğinden, tespit ve teşhis adına cihazların incelenmesi daha doğru sonuçlar verebiliyor. Eğer sizler de bu tür bir problem yaşıyor ve Asus laptop ekran titremesi sorunu ile başa çıkamıyorsanız, F1 Laptop ve Bilgisayar Teknik Servisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Asus Laptop Ekran Titremesi Neden Olur?

Asus laptop sahiplerinin daha sık başına gelen ekran titremesi sorunu neden olur? Bu sorunun cevabı, cihazın teknik servis incelemesi sonrasında netlik kazanabilecek olmakla birlikte, ağırlıklı olarak cihazların onboard ekran kartından doğan sebeplerden kaynaklanmaktadır. Onboard ekran kartı tamiri ya da değişimi gereken bu tür durumlarda, cihazınızın ekranında yaşanan titreme geçebilmektedir.

 

Asus Laptop Ekran Titremesi

 

Bazı durumlarda LCD panel, monitöre giden flexi kablo veya yazılımlardan da kaynaklanan titreme sorunu, ekran kartından doğan bir sebep olmaması durumunda da giderilebilmektedir. F1 Laptop ve Bilgisayar Teknik Servisi olarak bizlerle irtibata geçmek ve cihazınızın arızasına dair teşhis ve onarım yapılabilmesi adına, 0216 459 75 75 numaralı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

İletişim bilgilerimiz için lütfen tıklayınız. 

.