Asus Laptop Ekran Menteşesi Kırılma ; Asus laptop ekran menteşesi kırılma sorunu Asus laptoplarda sıkça karşılaşılan bir sorun haline gelmiş durumda. Menteşe sorunu Asus laptoplarda kronik hale gelmiş durumda bile diyebliriz. Menteşlerin kırılması menteşelerin sağlam olmamasından kaynaklıdır. Bilgisayarın zamanla sürekli sert bir şeklde aılıp kapanması zamanla menteşelerin zarar görüp kırılmasına neden olur. Bu tip menteşe sorunları Asus laptoplarda sıklıkla karşılaşılan ve kolay çözümleri olan sorunlardır.

 

Tel: 0216 459 75 75

 

Menteşe sorununuz için menteşelerinizde zorlama hissettiğiniz anda çözüm aramaya başlamalısınız. Menteşe sorununuzun daha fazla ilerlememesi ve menteşelerinizin dağılmaması için menteşelerinizde zorlanma ve çatırtı hissettiğiniz anda durmalı ve menteşelerinizi daha fazla zorlamamalısınız. Aksi takdirde menteşeleriniz kırılıp dağılabilir ve daha büyük sorunlara yol açabilir. Menteşeleriniz zorlanmaya başladığı anda kendiniz menteşe vidalarını söküp tekrar takarak ya da birazcık gevşeterek çözüm bulmaya çalışabilirsiniz.

 

Asus laptop ekran menteşesi kırılma sorunu için servislere baş vurup menteşe değişimi yaptırabilirsiniz. Asus teknik servis menteşe değişimi işlemi yaklaşık 150 tl gibi bir fiyata yapılabilir. Menteşe değişimi kısa sürede yapılabilen bir işlemdir. Menteşeniz kırıldığında bu sorun için fazla endişelenmemelisiniz. Teknik servisler aracılığıyla menteşenizi kolayca değiştip bilgisayarınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. Kronik menteşe sorunu olan asus laptop modelleri ise şu şekilde sıralanabilir:

 

İletişim bilgilerimiz için lütfen tıklayınız. 

.