Asus Laptop Açılmıyor Nasıl Format Atarım ; Asus laptop açılmıyor sorunu en önemli sorunlar arasında yer almaktadır. Tabi bu sorunu çözmek için çeşitli profesyonel yöntemler var. Elektronik yada yazılımsal sorunlar oluşabilmektedir. Yazılımsal yada elektronik sorunlar, profesyoneller tarafından çözülmesi gereken işlerdendir. Format atarak bazen açılmayan Windowsları açabilirsiniz. Windows yazısında kalıyorsa yada otomatik onarıma hazırlanıyorsa format atmayı deneyebilirsiniz. Format atma işlemi laptoptan laptopa fark göstermektedir.

 

Tel: 0216 459 75 75

 

 

Bazı orjinal Windows olan laptoplarda Recovery yani windowsu kendi içerisinde dışarıdan bir veri girişi yapmanız gerek yoktur. Diğer ise usb bellekten atılan format ve en en son cdrom dan atılan formatlar olarak sıralayabiliriz. Bu yöntemlerle formatınızı attıktan sonra tüm driverları yükleyip sistemini hazır hale getirmeniz gerekmektedir.

 

 

Asus Laptop Açılmıyor Nasıl Format Atarım

 

 

Fakat çok nadir durumlarda Laptop format attıktan sonra açılmaya başlar. Genelde açılmamasının arkasında başka sebepler olabilir. Bunu da ancak laptopta gerekli ölçümleri yaparsak tespit ederiz. Tespit ettiğimiz arızanın duruma göre siz değerli müşterilerimize fiyat bilgisi vermekteyiz.

 

İletişim bilgilerimiz için lütfen tıklayınız. 

.