Asus All in One anakart tamiri ve Değişimi servis hizmetlerimiz kapsamında tüm bilgisayarlarda Asus all in one anakart tamiri gerçekleştiriyoruz. Bilgisayarınızda karşılaşacak olduğunuz bütün sorunlarınıza karşı da güvenilir çözüm üretmenin haklı gururunu uzun yıllardır bu sektör içerisinde yaşamaya devam ediyoruz. Orijinal parçalar kullanarak değişim yaptığımız için garanti vermekten hiç bir zaman çekinmiyoruz. Bir anakart tamir edilmesi gerekiyor ise asla müşterilerimizi basit firmalar gibi değişime zorlamıyoruz.

 

Tel: 0216 459 7575

 

Gerçekleşecek olan arızanın minimum rakamlar üzerinden giderilmesine zemin hazırlıyoruz. Bütün format ile donanımsal ve yazılımsal tüm işlemler servisimizce uzman bir şekilde yerine getirilmektedir. Her türlü fiyat ve farklı sorularınız için telefon ile iletişime geçebilirsiniz. Özellikle ofislerde yoğun bir şekilde kullanılmaya devam eden bilgisayarlar diğer elektronik aletlere karşı daha sık destek görmek istemektedir. Çeşitli meydana gelen donanımsal kaynaklı hatalardan dolayı Asus all in one anakart tamiri yapılması gereken durumlar doğabilmektedir. Bu arızanın neyden kaynaklandığınız sizlerin tespit edebilmesi mümkün değilidir.

 

Asus All in One Anakart Tamiri ve Değişimi

 

Türkiye’nin farklı bir bölgesinde yaşam sürüyor olsanız dahi kargo ile kapınıza kadar bilgisayarınızın bakımı yapılarak gönderilmektedir. Elektrik gidip gelmesi ve aşırı şekilde ısınma gibi yaşanan durumlar ana kartların arızalanmasına neden olabilir. Yaşanan bu arıza sonrasında kullanılamaz hale gelmiş ise o zaman değişim hizmeti gerçekleştiriyoruz. Dilediğiniz ana kart modelini sizler ile istişare içerisinde olarak değiştirme hedefindeyiz. Bugüne kadar müşterimizin fikirlerinden bağımsız şekilde çalışan bir servis konumunda bulunmuş değiliz.

  • ASUS Vivo AIO V222FA
  • ASUS Vivo AIO V222FB
  • ASUS AiO V161GA
  • ASUS Vivo AiO V222UA
  • ASUS Vivo AiO V241FA
  • ASUS Vivo AiO V222UB

İletişim bilgilerimiz için lütfen tıklayınız.

.